Wystawy

Codziennie Polskę TworzyMy – wystawa prac plastycznych

Na konkurs zorganizowany z okazji 100-lecia obchodów Święta Niepodległości wpłynęło blisko 350 prac. Celem przedsięwzięcia było m.in. ukazanie obrazu niepodległości przez pryzmat młodych mieszkańców, dla których Szczecin jest miejscem inspiracji i realizacji marzeń.

I. Dzieci w wieku przedszkolnym, temat – „Spacer z Mamą i Tatą”

5 równorzędnych nagród:

1. Lena Turkiewicz 6 lat, Przedszkole Publiczne Nr 8 ”Muzyczna Ósemka”, ul. Różowa 24, nauczyciel: Renata Paździora
2. Oliwia Dzięgielewska 6 lat, Przedszkole Publiczne Nr 77 „Wesołe Siódemki”, ul. Hoża 8, nauczyciel: Katarzyna Malinowska
3. Alicja Kopacka 5 lat, Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Marii Biernat, ul. Wieniawskiego 7, nauczyciel: Aleksandra Głowacka
4. Olaf Miszczak lat 4,5, Przedszkole Publiczne Nr 37, ul. Jagiellońska 61, opiekun: Marzanna Rakowska
5. Anita Drozgowska 5 lat, Przedszkole Publiczne Nr 1, ul. Grażyny 7, nauczyciel: Marzena Kubasik

4 wyróżnienia:

1. Magda Klupś 6 lat, Przedszkole Publiczne Nr 27 „Żagielek”, ul. H. Pobożnego 6/8, nauczyciel: Jolanta Kozakowska
2. Emilia Kwiatkowska 6 lat, Szkoła Podstawowa Nr 59, ul. Dąbska 105 , nauczyciel: Urszula Lepsza
3. Emilia Kozłowska 6 lat, Przedszkole Publiczne Nr 27 „Żagielek”, ul. H. Pobożnego 6/8, nauczyciel: Jolanta Kozakowska
4. Zuzanna Radacz lat 4,5, Przedszkole Publiczne Nr 37, ul. Jagiellońska 61, opiekun: Marzanna Rakowska

II. Klasy I-III SP, temat – „Ja i moja rodzina”

4 równorzędne nagrody:

1. Mikołaj Senger lat 8,5, Szkoła Podstawowa Nr 47, ul. Jagiellońska 59, nauczyciel: Małgorzata Biżek
2. Amelia Walczak lat 7, Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Szkoła z Pasją”, ul. Traugutta 143, nauczyciel: Magdalena Mazur
3. Izabela Łuszkiewicz lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Karpacka 29, nauczyciel: Małgorzata Wizjan
4. Małgorzata Tomczyk lat 8, ZSO Nr 3 – Szkoła Podstawowa Nr 55, ul. Orawska 1, nauczyciel: Iza Sikora

 

4 wyróżnienia:

1. Emilia Tusińska lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Karpacka 29, nauczyciel: Małgorzata Wizjan
2. Paulina Stelmaszyk lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 48 w Szczecinie, opiekun: Beata Kłosowska
3. Sarah Saba lat 8, Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Szkoła z Pasją”, ul. Traugutta 143, nauczyciel: Magdalena Mazur
4. Filip Głogowski lat 8, ZSO Nr 3 – Szkoła Podstawowa Nr 55, ul. Orawska 1, nauczyciel: Iza Sikora


III. Klasy IV – VI SP, temat – „Co lubię robić –moje talenty”

3 równorzędne nagrody

1. Oliwia Dłubisz lat 11, SP Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Cyryla i Metodego 44, opiekun: Anna Litwinowicz
2. Hania Kardas lat 11, Prywatne Szkoły Polsko-Amerykańskie w Szczecinie, ul. Wawrzyniaka 6e, opiekun: Barbara Wilewska
3. Wiktoria Wojtas 11 lat, Szkoła Podstawowa nr 48, ul. Czorsztyńska 35,  Szczecin nauczyciel: Ewa Mazurkiewicz

wyróżnienie:

1. Dobrochna Piaskowska lat 11, SP Nr 1, nauczyciel: Jolanta Sapiecha

IV. Klasy VII oraz gimnazjalne, temat – „Spacer po Szczecinie”

3 równorzędne nagrody

1. Zuzia Bernat lat 13, Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Felczaka 13, nauczyciel: Gabriela Garczyńska
2. Weronika Zaleska lat 13, Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Kazimierza Królewicza 63, nauczyciel: Halina Mysona
3. Wiktor Chmielewski lat 16, Szkoła Podstawowa Nr 37/Gimnazjum Nr 7, ul. Zofii Nałkowskiej 33, nauczyciel: Monika Zdybicka

2 wyróżnienia

1. Natali Kusz lat 14, Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Felczaka 13, nauczyciel: Gabriela Garczyńska
2. Julianna Walkowiak lat 13, Szkoła Podstawowa Nr 46, ul Felczaka 13, nauczyciel: Gabriela Garczyńska

 

 

V. Klasy ponadpodstawowe, temat – „Pomagam innym, czyli wolontariat na co dzień”

nagroda:

1. Julia Trojanowska lat 16, Zespół Szkół Nr 3, ul. Gen. J. Sowińskiego 1,  opiekun: prof. Ewa Macijewicz

Wystawę można oglądać do 6 lipca w holu przed Salą Sesyjną Urzędu Miasta Szczecin.